Adam Chojnowski logo

Od krawca, do grafika komputerowego.

Czasy się zmieniają, lecz pewne rzeczy pozostają takie same.

Mój dziadek był mistrzem krawieckim. Nie tylko szył ubrania, ale również je projektował. Jego praca zaczynała się od poznania klienta, sylwetki, sposobu ubierania się. Właściwa diagnoza, jest w dużej mierze kluczem do spełnienia oczekiwań klientów. Następnie siadając do stołu kreślarskiego, rozpoczynał etap projektowania – dobierał materiały, kolory, żonglował stylami… Poprzez indywidualne podejście i szycie na miarę, stworzył wiele niezapomnianych kreacji.

60 lat później, ja również siadam do stołu kreślarskiego. Choć wraz z narzędziami wyświetla się on na monitorze, etapy pracy pozostały niezmienne. Dbając o wizerunek firm, tworzę garderobę dla marek.

Dwie cechy projektanta pozostają najważniejsze.

Empatia i kreatywność.

Dalszy ciąg historii...
GRAFIKA

Identyfikacje wizualne

Logo

Strony WWW

Tworzę strony internetowe CMS (WordPress), pocztę firmową oraz obsługę hostingu.

Sklepy internetowe na WordPress, Shoper, Shopla

Amazon, e-Bay, Allegro

Media społecznościowe

FACEBOOK, INSTAGRAM, LINKEDIN, TWITTER

Zachowaj spójność komunikacji wizualnej na profilach społecznościowych, by budować wiarygodność Twojej marki.

88
zadowolonych Klientów
314
projektów
4
zepsute myszki
8
lat doświadczenia
Twoja strona w zasięgu ręki.

W 2018 roku 79% użytkowników internetu używało do tego urządzeń mobilnych.

Według ankietowanych 57% użytkowników internetu nie skorzystałoby z usług firmy posiadającej źle zaprojektowaną stronę na urządzenia mobilne.

Responsywne strony internetowe

Większość z nas szuka informacji w biegu, czy to na telefonie czy tablecie. Responsywność pozwala dopasować treść strony do każdego urządzenia, przy zachowaniu przejrzystości.

Zamawiając projekty graficzne oczekuję, że grafik wykona swoją pracę zgodnie z przedstawionymi wytycznymi, ale również – co jest niezwykle istotne – dołoży swoje zaangażowanie i pasję, kreatywne podejście, znajomość sztuki graficznej i doświadczenie. Dzięki temu stworzy wyjątkowy produkt, który zostanie świetnie odebrany przez klientów. Jeżeli od grafika oczekujesz tego samego, to wybór Adama będzie właściwą decyzją, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Robert Sterniński

CEO Evoltim Sp. z o.o.

I cannot recommend Adam enough! Adam designed my new logo for my photography business. Right from the start he was very easy to work with and very professional. I told him about the vision I had and within just few days he had few different drafts ready. One of the drafts was just what I've wanted. Adam is very creative and efficient. His work shows both artistry and skill. If you're looking for a great graphic designer, Adam is your guy!

Barbara Infantino

Carol Stream, Illinois, USA

Pan Adam Chojnowski kilkukrotnie wykonywał projekty graficzne dla mojej firmy. W zakres zleceń wchodziła m.in.: identyfikacja wizualna, logo, wizytówki, strona internetowa (www.ewajasinska.com), papier firmowy oraz materiały reklamowe. Współpraca przebiegała pomyślnie, a efekt końcowy był więcej niż zadowalający.
Z przyjemnością będę polecać usługi Pana Adama innym osobom oraz powierzę mu nowe projekty.

www.ewajasinska.com

Ewa Jasinska-Davidson

Wakefield, United Kingdom

www.odhdymka.pl
Kontakt

Jeśli nie chcesz skorzystać z formularza, odpisuję również na swoich profilach społecznościowych.

grafikACH - Adam Chojnowski

NIP: 8393225762, REGON: 520311594

Adres

Stanisława Staszica 14, 76-200 Słupsk

Telefon kontaktowy

+48 666 586 123

    Masz pytania? Napisz do mnie.